Rendl R11170 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Sonet 7W, 3000K, 490lm, IP54, antracit
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R11170 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Svietidlo určené iba pre nástennú montáž a iba so svietením smerom dole.
| Farba: | antracit - tmavě šedá |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 1x7 W |
| Svetelný tok: | 490 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Dĺžka: | 140 mm |
| Priemer: | 88 mm |
| Hĺbka: | 142 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13564 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Claire 6W, 3000K, 240lm, IP54, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 6-14 dní
101,70 €
Rendl R12022 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Zack 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 76 ksdodanie 6-14 dní
64,70 €
Rendl R12556 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
79,50 €
Rendl R14124 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, čierna
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
79,50 €
Rendl R13737 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 6-14 dní
66,55 €
Rendl R10547 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
105,40 €
Rendl R13502 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo SIV 6W, 3000K, 360lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 6-14 dní
72,10 €
Rendl R11946 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Virgo 9W, 3000K, 800lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 6-14 dní
72,10 €
Rendl R11947 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP65, antracit/opál
skladom u dodávateľa 60 ksdodanie 6-14 dní
127,60 €
Rendl R13739 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
66,55 €




























































