Rendl R13560 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Piper 6W, 3000K, 489lm, IP54, antracit
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13560 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 89 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | antracit - tmavě šedá |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 6 W |
| Svetelný tok: | 489 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Hĺbka: | 140 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13559 - Vonkajšie nástenné svietidlo Bourdon 1xGU10, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 76 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12556 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
79,50 €
Rendl R13737 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 6-14 dní
66,55 €
Rendl R12562 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo XYLO 8W, 3000K, 590lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 6-14 dní
101,70 €
Rendl R12021 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Kubi 3W, 3000K, 176lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
47,35 €
Rendl R13564 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Claire 6W, 3000K, 240lm, IP54, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 6-14 dní
101,70 €
Rendl R11170 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Sonet 7W, 3000K, 490lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 6-14 dní
118,35 €
Rendl R14125 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 6-14 dní
123,90 €
Rendl R13739 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
66,55 €
Rendl R13565 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Claire 9W, 3000K, 384lm, IP54, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 127 ksdodanie 6-14 dní
123,90 €
Rendl R13561 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Geri 5W, 3000K, 211lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 127 ksdodanie 6-14 dní
72,10 €




























































