Rendl R13559 - Vonkajšie nástenné svietidlo Bourdon 1xGU10, IP54, antracit
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13559 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 86 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit - tmavě šedá |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 100 mm |
| Výška: | 88 mm |
| Hĺbka: | 117 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13560 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Piper 6W, 3000K, 489lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 89 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12560 - Vonkajšie nástenné svietidlo Hide 1xE27, IP44, 160x160, antracit
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
72,20 €
Rendl R12551 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Athi 9,6 W, 3000K, 550lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 57 ksdodanie 6-14 dní
101,80 €
Rendl R12825 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Atlanta 6W, 3000K, 780lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 87 ksdodanie 6-14 dní
68,45 €
Rendl R12566 - Vonkajšie nástenné svietidlo Delta 1xE27, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 162 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R12021 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Kubi 3W, 3000K, 176lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R10554 - Vonkajšie nástenné svietidlo Telo 1xG9, IP44, antracit/číra
skladom u dodávateľa 105 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R13502 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo SIV 6W, 3000K, 360lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13738 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
66,65 €
Rendl R12691 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Choix 10W, 3000K, 660lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 137 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R10439 - Vonkajšie nástenné svietidlo Woop 1xR7s, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 121 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €




























































