Strühm-Ideus 03236 - LED reflektor KROMA 100W, 4200K, 8280lm, IP65, sivá
| Výrobca: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-03236 |
Dostupnosť:
Skladom posledný 2 ks
ihneď na odoslanie Dalších 2443 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-10 prac. dní
ihneď na odoslanie Dalších 2443 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-10 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Farba: | sivá |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4200 K |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 100 W |
| Svetelný tok: | 8280 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 81 |
| Životnosť LED: | 35000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 115 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Šírka: | 269 mm |
| Výška: | 215 mm |
| Hĺbka: | 32 mm |


























































