Ideal Lux 269450 - LED luster Oz black 59W, 3000K, 6000lm, Ø800, čierna/opál
| Výrobca: Ideal Lux | |
| Kód: Ide-269450 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 162 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 7-14 dní
ihneď na odoslanie Dalších 162 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 7-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | čierna, opál |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 220, 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 59, LED 55, 59 W |
| Svetelný tok: | 6000, 6100 lm |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Priemer: | 800 mm |
| Výška: | 1500, 2240, 390 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
Ideal Lux 229485 - LED luster Oracle slim 35W, 3000K, 3050lm, Ø700, biela
skladom u dodávateľa 290 ksdodanie 7-14 dní
245,00 €
Ideal Lux 31750 - Luster Audi 80 8xG9, Ø500, číra
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
620,00 €
Ideal Lux 20730 - Luster Navy 1xE27, Ø260, chróm
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
32,65 €
























































