SPECTRUM WOJ+14490_20W - LED žiarovka E27 A70 230V 20W 2300lm 6000K 220° 70x145mm PREMIUM
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14490_20W |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | kov, plast |
| Farba svetla: | studená biela |
| Teplota chromatickosti: | 6000 K |
| Pätica: | E27 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 20 W |
| Svetelný tok: | 2300 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 220 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 70 mm |
| Hĺbka: | 145 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
Spectrum WOJ+14397_5.5W - LED žiarovka E27 5,5 W, 4000K, 700lm, 300°
Skladom 12 ksihneď na odoslanie
1,25 €
SPECTRUM WOJ+14489_A60 - LED žiarovka E27 A60 230V 20W, 2045lm, 4000K, 220 °
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
3,45 €
SPECTRUM WOJ+13900 - LED žiarovka E27 A60 230V 7W 3000K 600lm 270° 60x108mm SPECTRUM
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
1,15 €
SPECTRUM WOJ+13909_220ST - LED žiarovka E27 A60 230V 11,5 W 6000K 1200lm 220° 60x112mm SPECTRUM
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
1,35 €
SPECTRUM WOJ+14663 - LED žiarovka E27 GLS COG 6,8W, 3000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
Skladom 12 ksihneď na odoslanie
4,80 €
SPECTRUM WOJ+14639 - LED žiarovka E27 GLS COG 3,8 W, 3000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
Skladom 13 ksihneď na odoslanie
2,90 €
Spectrum WOJ+14250_A60 - LED žiarovka E27 18W, 6000K, 1800lm, 220°
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
2,30 €
SPECTRUM WOJ+14654 - LED žiarovka E27 COG 4W, 1800K, 340lm, 300°
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
1,35 €
SPECTRUM WOJ+14262 - LED žiarovka E27 A65 230V 15W 4000K 1550lm 270° 60x122mm SPECTRUM
skladom u dodávateľa 6103 ksdodanie 3-7 prac. dní
2,10 €




























































