Globo 54814H - Luster Purra 1xE27, Ø220, čierna/zlatá
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-54814H |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | hliník, kov |
| Farba: | čierna, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 220 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Globo 15555-4H - Drevený luster Lila 4xE27, matná čierna/dymová/tmavo hnedá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
122,25 €
Globo 60208H - Klasický luster Odin 1xE27, Ø300, bronzová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
40,30 €
Globo 15053 - Luster Lenius 1xE27, Ø300, čierna/antická mosadz
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 3-6 prac. dní
82,25 €
Globo 15053-3 - Luster Lenius 3xE27, čierna/antická mosadz
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
150,40 €
Globo 15663H - Luster Pablo 1xE27, Ø200, drevo/matná čierna
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 3-6 prac. dní
30,40 €
Globo 15555-6H - Drevený luster Lila 6xE27, Ø590, matná čierna/dymová/tmavo hnedá
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 3-6 prac. dní
205,10 €
Globo 69029-6 - Luster Ulleu 6xE27 matná čierna/konope
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 3-6 prac. dní
109,10 €
Globo 60208-5 - Klasický luster Odin 5xE27, Ø600, bronzová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
104,00 €
Globo 15661H1 - Vintage luster Jeanie 3xE27, Ø410, čierna/tmavé drevo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
83,70 €
Globo 15663-3H - Luster Pablo 3xE27, Ø440, drevo/matná čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
84,15 €


























































