Globo 3201-2WS - Vonkajšie nástenné svietidlo Style 2xGU10, IP44, oceľ/sklo/imitácia dreva + senzor
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-3201-2WS |
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
Nástenné svietidlo Style je vďaka ochrane IP 44 vhodné na vonkajšie použitie. Je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele v imitácii dreva a číreho skla. Svietidlo obsahuje senzor 4-8m, 110°.
| Materiál: | kov, sklo, oceľ |
| Farba: | čirá, imitace dřevo |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x35 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Vyžarovací uhol: | 110 ° |
| Šírka: | 70 mm |
| Výška: | 215 mm |
| Hĺbka: | 110 mm |
Globo 3201-2W - Vonkajšie nástenné svietidlo Style 2xGU10, IP44, oceľ/sklo/imitácia dreva
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 31360S - Vonkajšie nástenné svietidlo Gracey 1xE27, IP54, matná čierna / dymové sklo + senzor
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 32014BSS - Vonkajšie nástenné svietidlo Xeloo 1xE27, IP44, matná čierna/dymová + senzor
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 3157SAS - Vonkajšie nástenné svietidlo Boston 1xE27, IP44, antracit/dymová + senzor
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 31980S - Vonkajšie nástenné svietidlo Gundula 1xE27, IP44, matná čierna/číre satinované sklo + senzor
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 32014-2BSS - Vonkajšie nástenné svietidlo Xeloo 2xE27, IP44, matná čierna / dymová + senzor
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 31980OS - Vonkajšie nástenné svietidlo Gundula 1xE27, IP44, matná čierna/opál + senzor
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 3-6 prac. dní



























































