Globo 15229T1 - Textilná stolná lampička Clarke gold 1xE14, 110x110, matný nikel/čierna/zlatá
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-15229T1 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | textil, plast, kov |
| Farba: | čierna, matný nikel, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Dĺžka: | 110 mm |
| Šírka: | 110 mm |
| Výška: | 250 mm |
Příbuzné produkty
Globo 15229S2 - Textilná lampa Clarke gold 2xE27, 150x150, matný nikel/čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 3-6 prac. dní
68,50 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 15228T - Stojacia lampička Kidal 1xE14, Ø150, matný nikel/strieborná
skladom u dodávateľa 33 ksdodanie 3-6 prac. dní
19,85 €
Globo 21626C - Stolová lampička Valentino 1xE14, Ø185, chróm/čierna
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 3-6 prac. dní
17,65 €
Globo 21628B - Stolová lampička Valentino 1xE27, 120x120, prírodné drevo/čierna
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 3-6 prac. dní
27,85 €
Globo 15187T3 - Stolová lampička Amy I 1xE27, Ø320, matný nikel/zlatá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
54,40 €
Globo 54308T - Stolová lampička Hubertus 1xE14, matná čierna/dymová
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
21,45 €
Globo 21628W - Stolová lampička Valentino 1xE27, 120x120, prírodné drevo/biela
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 3-6 prac. dní
26,90 €
Globo 15698T - Dizajnová stolná lampička Gorley 1xE14, Ø150, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
22,70 €
Globo 21002T - Stolová lampička Olly 1xE14, Ø110, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 3-6 prac. dní
20,80 €
Globo 21003BB - Stolová lampička Marka 1xE14, Ø150, matná čierna/mosadz/dymové sklo
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 3-6 prac. dní
29,45 €
Globo 15839T - Stolová krištáľová lampička Corry 1xE27, Ø210, dymová/matná čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
60,35 €

























































