SPECTRUM WOJ+14367 - LED žiarovka G125 E27 230V 11W 2700K 1250lm 300 ° COG mliečna
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14367 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 786 ksdodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | sklo |
| Farba: | mliečna |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 2700 K |
| Pätica: | E27 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 11 W |
| Svetelný tok: | 1250 lm |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 300 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 125 mm |
| Hĺbka: | 178 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14368 - LED žiarovka G125 E27 230V 11W 4000K 1300lm 300° COG mliečna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
4,20 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM WOJ+13113 - LED žiarovka A65 E27 230V 15W 3000K 1500lm 270° 60x122mm SPECTRUM
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
2,10 €
SPECTRUM WOJ+14074 - LED žiarovka G45 E27 230V 4W 2700K 400lm 300 ° COG mliečna
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
0,95 €
SPECTRUM WOJ+14263 - LED žiarovka A65 E27 230V 15W 6000K 1600lm 270° 60x122mm SPECTRUM
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
2,10 €
Spectrum WOJ+13272_4.9W - LED žiarovka E27 4,9 W, 6000K, 450lm, 270°
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
0,85 €
SPECTRUM WOJ+14655 - LED žiarovka E27 COG 7W, 1800K, 600lm, 300°
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
1,45 €
SPECTRUM WOJ+14248_A70 - LED žiarovka A70 E27 230V 18W 3000K 1800lm 180° 70x137mm SPECTRUM
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
3,70 €
Spectrum WOJ+16833 - LED žiarovka E27, C37, 8W, 4000K, 730lm, 160°
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
1,65 €
SPECTRUM WOJ+14639 - LED žiarovka E27 GLS COG 3,8 W, 3000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
Skladom 13 ksihneď na odoslanie
2,90 €
SPECTRUM WOJ+13892 - LED žiarovka E27 A60 230V 13W 3000K 1270lm 220° 60x123mm SPECTRUM
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
1,70 €
SPECTRUM WOJ+14490_20W - LED žiarovka E27 A70 230V 20W 2300lm 6000K 220° 70x145mm PREMIUM
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
4,95 €




























































