Spectrum WOJ+14399_5.5W - LED žiarovka E27 5,5 W, 4000K, 650lm, 300°
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14399_5.5W |
Dostupnosť:
Skladom 17 ks
ihneď na odoslanie Dalších 1079 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
ihneď na odoslanie Dalších 1079 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | sklo |
| Farba: | mliečna |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| Pätica: | E27 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 5, 5 W |
| Svetelný tok: | 650 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 300 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 45 mm |
| Hĺbka: | 72 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14072 - LED žiarovka G45 E27 230V 4W 2700K 500lm 300° COG číra
Skladom 11 ksihneď na odoslanie
0,95 €
SPECTRUM WOJ+14335 - LED žiarovka G45 E27 230V 4W 4000K 510lm 300° COG číra
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
0,95 €
SPECTRUM WOJ+14074 - LED žiarovka G45 E27 230V 4W 2700K 400lm 300 ° COG mliečna
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
0,95 €
SPECTRUM WOJ+14337 - LED žiarovka G45 E27 230V 4W 4000K 410lm 300° COG mliečna
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
0,95 €
Spectrum WOJ+14397_5.5W - LED žiarovka E27 5,5 W, 4000K, 700lm, 300°
Skladom 12 ksihneď na odoslanie
1,25 €
Spectrum WOJ+14396_5.5W - LED žiarovka E27 5,5 W, 2700K, 660lm, 300°
Skladom 9 ksihneď na odoslanie
1,25 €
Mohlo by vás zaujímať
Spectrum WOJ+14715 - LED žiarovka GLS E27, 230V, 10W, 5CCT, 2700/3000/4000/5000/6500K, 1100lm, 270°
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
3,00 €
Spectrum WOJ+14599_3PACK - LED žiarovka E27, COG 7W, 2700K, 770lm, 300°
skladom u dodávateľa 249 ksdodanie 3-7 prac. dní
3,55 €
SPECTRUM WOJ+14364 - LED žiarovka E27 230V 11W 2700K 1450lm 300° COG mliečna
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
2,20 €
SPECTRUM WOJ+14263 - LED žiarovka A65 E27 230V 15W 6000K 1600lm 270° 60x122mm SPECTRUM
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
2,10 €
SPECTRUM WOJ+13876 - LED žiarovka A60 E27 230V 4W 2700K 450lm COG 300° číra SPECTRUM
Skladom 9 ksihneď na odoslanie
1,35 €
SPECTRUM WOJ+14489_A60 - LED žiarovka E27 A60 230V 20W, 2045lm, 4000K, 220 °
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
3,45 €
SPECTRUM WOJ+14641 - LED žiarovka E27 GLS COG 3,8W, 6000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
2,90 €
Spectrum WOJ+14611_9W - LED žiarovka E27, A60, 230V, 9W, 4000K, 820lm, 270°
Skladom 32 ksihneď na odoslanie
0,85 €
SPECTRUM WOJ+14368 - LED žiarovka G125 E27 230V 11W 4000K 1300lm 300° COG mliečna
skladom u dodávateľa 185 ksdodanie 3-7 prac. dní
4,20 €
SPECTRUM WOJ+13910_220ST - LED žiarovka E27 A60 230V 11,5 W 3000K 1100lm 220° 60x112mm SPECTRUM
Skladom 32 ksihneď na odoslanie
1,35 €





























































