SPECTRUM WOJ+14461_4.9W - LED žiarovka vintage GLOB G125 E27 230V 4.9W 2400K 490lm COG SPECTRUM
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14461_4.9W |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 395 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
ihneď na odoslanie Dalších 395 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Farba: | zlatá |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 2400 K |
| Pätica: | E27 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | LED 4, 9 W |
| Svetelný tok: | 490 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 300 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 125 mm |
| Výška: | 180 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14460_4.9W - LED žiarovka vintage ST58 E27 230V 4.9W 2400K 490lm COG SPECTRUM
skladom u dodávateľa 93 ksdodanie 3-7 prac. dní
1,95 €
SPECTRUM WOJ+14459_4.9W - LED žiarovka vintage A60 E27 230V 4,9W, 2400K, 490lm, COG
skladom u dodávateľa 1619 ksdodanie 3-7 prac. dní
1,65 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM WOJ+14079 - LED žiarovka vintage ST64 E27 230V 2W 2400K 240lm COG SPECTRUM
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
1,60 €
SPECTRUM WOJ+14664 - LED žiarovka E27 GLS COG 6,8 W, 4000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
Skladom 9 ksihneď na odoslanie
4,80 €
SPECTRUM WOJ+14654 - LED žiarovka E27 COG 4W, 1800K, 340lm, 300°
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
1,35 €
SPECTRUM WOJ+14652 - LED žiarovka E27 COG 4W, 1800K, 340lm, 300°
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
1,05 €
SPECTRUM WOJ+14639 - LED žiarovka E27 GLS COG 3,8 W, 3000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
Skladom 23 ksihneď na odoslanie
2,90 €
SPECTRUM WOJ+14655 - LED žiarovka E27 COG 7W, 1800K, 600lm, 300°
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
1,45 €
SPECTRUM WOJ+14653 - LED žiarovka E27 COG 6W, 1800K, 540lm, 300°
Skladom 9 ksihneď na odoslanie
1,40 €
SPECTRUM WOJ+14335 - LED žiarovka G45 E27 230V 4W 4000K 510lm 300° COG číra
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
0,95 €
SPECTRUM WOJ+14471 - LED žiarovka G125 E27 230V 4.5W 4000K 320lm COG SPECTRUM
skladom u dodávateľa 3830 ksdodanie 3-7 prac. dní
6,10 €
SPECTRUM WOJ+14641 - LED žiarovka E27 GLS COG 3,8W, 6000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
2,90 €






























































