Lummax ADRIANA 12W - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Adriana 12W, 4000K, 840lm, IP44, chróm
| Výrobca: Lummax | |
| Kód: Lum-ADRIANA 12W |
Lummax ADRIANA 12W – Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Adriana 12W, 4000K, 840lm, IP44, chróm
Moderné kúpeľňové svietidlo Lummax ADRIANA 12W je praktickým riešením pre osvetlenie zrkadiel, umývadiel či iných častí kúpeľne. Pri výkone 12 W dosahuje svetelný tok 840 lm, čo zaručuje jasné a rovnomerné svetlo vhodné na každodenné činnosti. Neutrálna biela farba svetla (4000K) ponúka prirodzené podanie farieb – ideálne napríklad pri líčení alebo holení.
S krytím IP44 je svietidlo odolné voči vlhkosti a striekajúcej vode, takže je bezpečnou voľbou do kúpeľní. Elegantný chrómový povrch podčiarkuje moderný dizajn a ľahko sa kombinuje s kúpeľňovým zariadením. Vďaka pohyblivému ramenu je možné svietidlo naklápať hore a dole a zároveň otáčať svietiacu časť podľa potrieb.
Hodí sa nielen do kúpeľní, ale aj do chodieb nad zrkadlo, kde je potrebné funkčné a designové svietidlo.
Technické parametre:
- Výkon: 12 W
- Svetelný tok: 840 lm (čistá svietivosť za krytom)
- Farba svetla: 4000K (neutrálna biela)
- Krytie: IP44 (ochrana proti vlhkosti a striekajúcej vode)
- Napätie: 220-240V
- Materiál: kov / hliník / plast
- Farba: chróm
- Rameno: pohyblivé – možnosť naklápať hore/dole a natáčať svietiacu časť
| Materiál: | plast, hliník, kov |
| Farba: | biela, chróm-lesklý |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Svetelný tok: | 840 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hĺbka: | 165 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Lummax ADRIANA 8W - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Adriana 8W, 4000K, 560lm, IP44, chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Lummax L M0260909 - Kúpeľňové LED svietidlo Mirror 9W, 4000K, 630lm, IP44, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Lummax L M0260908 - Kúpeľňové LED svietidlo Mirror 8W, 4000K, 650lm, IP44, chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Lummax L M0260906 - Kúpeľňové LED svietidlo Mirror 5W, 4000K, 350lm, IP44, chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Lummax ADRIANA 8W BL - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Adriana 8W, 4000K, 560lm, IP44, čierna
nie je skladomdodanie 3-5 dní
Lummax ADRIANA 8W - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Adriana 8W, 4000K, 560lm, IP44, chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Lummax ADRIANA 12W BL - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Adriana 12W, 4000K, 840lm, IP44, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Lummax L M0260907 - Kúpeľňové LED svietidlo Mirror 5W, 4000K, 350lm, IP44, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie


























































