Lummax L M0260906 - Kúpeľňové LED svietidlo Mirror 5W, 4000K, 350lm, IP44, chróm
| Výrobca: Lummax | |
| Kód: Lum-L M0260906 |
ihneď na odoslanie Ďalšie kusy
dodanie 3-5 dní
Kúpeľňové LED svietidlo Lummax L M0260906 - Mirror 5W je elegantné a kompaktné osvetlenie, ktoré je ideálne pre zrkadlá a okolité priestory v kúpeľniach. S výkonom 5W a svetelným tokom 350lm poskytuje dostatočné, ale príjemné osvetlenie, ktoré je optimálne pre bežné kúpeľňové činnosti, ako je líčenie alebo holenie. Svietidlo vyžaruje neutrálne biele svetlo s teplotou 4000K, ktoré je príjemné pre oči a zaisťuje správnu viditeľnosť.
Krytie IP44 znamená, že je odolné proti vode a prachu, čo zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivosť aj vo vlhkom prostredí. Chrómový design svietidla dodáva moderný vzhľad, ktorý sa ľahko hodí do väčšiny kúpeľňových interiérov.
Vlastnosti:
- Výkon: 5 W
- Svetelný tok: 350 lm (čistá svietivosť za krytom)
- Teplota farby: 4000K (neutrálna biela)
- Krytie: IP44 (odolné proti vode a prachu)
- Farba: Chróm
- Vhodné pre kúpeľne: Ideálne pre osvetlenie zrkadiel a okolia v kúpeľniach
- Moderný dizajn: Elegantný chrómový povrch
- 3 spôsoby montáže: na stenu, na zrkadlo, na skrinku
Toto svietidlo je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú funkčné a štýlové osvetlenie do kúpeľne, ktoré je odolné proti vlhkosti a zaisťuje kvalitné osvetlenie zrkadiel a ďalších priestorov.
| Materiál: | plast |
| Farba: | chróm-lesklý |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 5 W |
| Svetelný tok: | 350 lm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Šírka: | 40 mm |
| Hĺbka: | 103 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Lummax L M0260909 - Kúpeľňové LED svietidlo Mirror 9W, 4000K, 630lm, IP44, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Lummax ADRIANA 12W BL - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Adriana 12W, 4000K, 840lm, IP44, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Lummax ADRIANA 12W - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Adriana 12W, 4000K, 840lm, IP44, chróm
nie je skladomdodanie 3-5 dní
Lummax L M0260907 - Kúpeľňové LED svietidlo Mirror 5W, 4000K, 350lm, IP44, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Lummax ADRIANA 8W BL - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Adriana 8W, 4000K, 560lm, IP44, čierna
nie je skladomdodanie 3-5 dní
Lummax ADRIANA 8W - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Adriana 8W, 4000K, 560lm, IP44, chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Lummax L M0260908 - Kúpeľňové LED svietidlo Mirror 8W, 4000K, 650lm, IP44, chróm
nie je skladomdodanie 3-5 dní



























































