TK Lighting 1367 - Nástenné LED svietidlo Java 28W, 3000K, 3490lm, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-1367 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté, okrúhle |
| Max. výkon: | LED 28 W |
| Svetelný tok: | 3490 lm |
| Šírka: | 170 mm |
| Výška: | 860 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 1439 - Nástenné LED svietidlo Java 22W, 3000K, 2807lm, čierna
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
104,25 €
Podobný tovar
TK Lighting 1441 - Nástenné drevené LED svietidlo Java 22W, 3000K, 2807lm, čierna/dub
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
97,00 €
TK Lighting 1369 - Nástenné drevené LED svietidlo Java 28W, 3000K, 3490lm, čierna/dub
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
124,70 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6626 - Nástenné LED svietidlo Flash 24W, 3000K, 2920lm, čierna
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 4-14 dní
120,45 €
TK Lighting 4511 - Nástenné LED svietidlo Navi long 8W, 3000K, 988lm, biela
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
102,75 €
TK Lighting 5396 - Nástenné LED svietidlo Focus 1W+4W, 4000K, 117+616lm, biela
skladom u dodávateľa 225 ksdodanie 4-14 dní
56,50 €
TK Lighting 4510 - Nástenné LED svietidlo Navi long 8W, 3000K, 988lm, čierna
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
115,55 €
TK Lighting 18218 – Dizajnové nástenné LED svietidlo ELVA BRASS 8W, 3000K, 1032lm, mosadz/jantár
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
114,70 €
TK Lighting 6431 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 21W, 3000K, 2584lm, čierna/orech
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
85,05 €
TK Lighting 5397 - Nástenné LED svietidlo Focus 1W+4W, 4000K, 117+616lm, čierna
skladom u dodávateľa 401 ksdodanie 4-14 dní
56,50 €
TK Lighting 18074 - Nástenné LED svietidlo Flash 21W, 3000K, 2524lm, čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
88,50 €
TK Lighting 6416 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 24W, 3000K, 2920lm, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 166 ksdodanie 4-14 dní
123,45 €
TK Lighting 1441 - Nástenné drevené LED svietidlo Java 22W, 3000K, 2807lm, čierna/dub
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
97,00 €



























































