TK Lighting 6627 - Nástenné LED svietidlo Flash 12W, 3000K, 1480lm, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6627 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Svetelný tok: | 500, 1480 lm |
| Šírka: | 60 mm |
| Výška: | 790 mm |
| Hĺbka: | 55 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6626 - Nástenné LED svietidlo Flash 24W, 3000K, 2920lm, čierna
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 4-14 dní
120,50 €
TK Lighting 18074 - Nástenné LED svietidlo Flash 21W, 3000K, 2524lm, čierna
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
88,50 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6019 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 12W, 3000K, 1480lm, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 52 ksdodanie 4-14 dní
69,30 €
TK Lighting 1441 - Nástenné drevené LED svietidlo Java 22W, 3000K, 2807lm, čierna/dub
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
97,05 €
TK Lighting 1369 - Nástenné drevené LED svietidlo Java 28W, 3000K, 3490lm, čierna/dub
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
124,75 €
TK Lighting 18074 - Nástenné LED svietidlo Flash 21W, 3000K, 2524lm, čierna
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
88,50 €
TK Lighting 4511 - Nástenné LED svietidlo Navi long 8W, 3000K, 988lm, biela
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
102,80 €
TK Lighting 6625 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 12W, 3000K, 1480lm, čierna/orech
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 4-14 dní
69,30 €
TK Lighting 6416 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 24W, 3000K, 2920lm, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 166 ksdodanie 4-14 dní
123,45 €
TK Lighting 6628 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 24W, 3000K, 2920lm, čierna/orech
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
123,45 €
TK Lighting 1439 - Nástenné LED svietidlo Java 22W, 3000K, 2807lm, čierna
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
104,30 €
TK Lighting 4512 - Nástenné LED svietidlo Navi long 8W, 3000K, 988lm, hnedá
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
102,80 €

























































