TK Lighting 1441 - Nástenné drevené LED svietidlo Java 22W, 3000K, 2807lm, čierna/dub
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-1441 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | preglejka, hliník, kov |
| Farba: | dub, čierna, prírodná |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 22 W |
| Svetelný tok: | 2807 lm |
| Dĺžka: | 930 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Hĺbka: | 45 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 1369 - Nástenné drevené LED svietidlo Java 28W, 3000K, 3490lm, čierna/dub
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
124,75 €
Podobný tovar
TK Lighting 1439 - Nástenné LED svietidlo Java 22W, 3000K, 2807lm, čierna
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
104,30 €
TK Lighting 1367 - Nástenné LED svietidlo Java 28W, 3000K, 3490lm, čierna
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
129,85 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5565 - Nástenné drevené svietidlo Hoja XL 4xG9, dub
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
62,90 €
TK Lighting 2649 - Nástenná textilná lampička Troy 2 1xE27
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
11,75 €
TK Lighting 4754 - Nástenné drevené svietidlo Tavola long 2xG9, 500x80, hnedá
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
43,10 €
TK Lighting 6628 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 24W, 3000K, 2920lm, čierna/orech
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
123,45 €
TK Lighting 3272 - Nástenné drevené svietidlo Tavola 2xG9, dub
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
41,60 €
TK Lighting 6431 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 21W, 3000K, 2584lm, čierna/orech
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
85,10 €
TK Lighting 1369 - Nástenné drevené LED svietidlo Java 28W, 3000K, 3490lm, čierna/dub
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
124,75 €
TK Lighting 10098 - Nástenné drevené svietidlo Luna wood 8xG9, Ø600, dub
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
182,30 €
TK Lighting 6279 - Nástenné drevené svietidlo Oslo brown 1xE27, hnedá/orech
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
53,10 €
TK Lighting 4678 - Nástenné drevené svietidlo Hoja 2xG9, orech
skladom u dodávateľa 103 ksdodanie 4-14 dní
50,95 €

























































