TK Lighting 6844 - Luster Anabelle 8xG9, Ø620, čierna/grafit
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6844 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | kov, plast, sklo |
| Farba: | čierna, grafit |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 8x8 W |
| Počet žiaroviek: | 8 |
| Šírka: | 620 mm |
| Výška: | 1400 mm |
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6926 - Luster Cap 1xE27, Ø340, hnedá/borovica
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
TK Lighting 10037 - Luster Cono M 1xE27, Ø260, hnedá
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
44,55 €
TK Lighting 1831 - Luster Jump 1xE27, Ø360, čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
43,70 €
TK Lighting 11151 - Luster SOPHIA GREEN COGNAC 8xE14, zelená/koňak/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
278,00 €
TK Lighting 5906 - Drevený luster Estera wood 9xG9, biela/borovica/béžová
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
187,40 €
TK Lighting 11148 - Luster SOPHIA GREEN COGNAC 3xE14, čierna/koňak/zelená
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
92,75 €
TK Lighting 10182 - Luster Aurora 16xG9, Ø500, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
468,85 €
TK Lighting 4483 - Luster Universo 3xE27, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
155,20 €
TK Lighting 10171 - Luster Zoe 1xE27, Ø270, hnedá
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
59,50 €
TK Lighting 4852 - Drevený luster Oslo black 1xE27, Ø335mm, čierna/drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
52,45 €



























































