TK Lighting 5767 - Luster Estera 3xG9, čierna/grafit
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5767 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, plast, sklo |
| Farba: | čierna, grafit |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x8 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Šírka: | 230 mm |
| Výška: | 900 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6855 - Stropné svietidlo Estera 3xG9, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
65,05 €
TK Lighting 5418 - Stropné svietidlo Estera 3xG9, zlatá/jantár
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
74,45 €
TK Lighting 4838 - Luster Estera 3xG9, zlatá/jantár
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
74,45 €
TK Lighting 10255 - Stropné a nástenné svietidlo Estera 1xG9, Ø120, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
19,85 €
TK Lighting 10257 - Stropné a nástenné svietidlo Estera 1xG9, Ø120, zlatá/jantár
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
21,95 €
TK Lighting 10256 - Stropné a nástenné svietidlo Estera 1xG9, Ø120, hnedá/jantár
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
19,85 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 2594 - Luster Duo white 3xE27, Ø350, biela/juta
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
99,40 €
TK Lighting 6632 - Luster Cono M 1xE27, Ø260, tehlová
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
42,45 €
TK Lighting 4794 - Luster Esme 7xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
328,30 €
TK Lighting 4819 - Luster Esme 6xE27, grafit/topaz/transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
277,10 €
TK Lighting 3255 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø200, prírodná/oranžová
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
32,45 €
TK Lighting 4759 - Luster Vibe 1xE27, Ø250, biela/čierna
skladom u dodávateľa 198 ksdodanie 4-14 dní
46,10 €
TK Lighting 10168 - Luster Zoe 1xE27, Ø270, čierna
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
54,75 €
TK Lighting 4346 - Luster HILTON GOLD 1xE27, Ø500, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
65,05 €
TK Lighting 10657 - Luster FARO SABIA 1xE27, Ø340, béžová
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
67,20 €
TK Lighting 10206 - Luster Bono 3xG9, Ø315, béžová/biela
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
155,50 €



























































