TK Lighting 4654 - Textilný luster Earth 3xE27, Ø500, grafit
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4654 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Farba: | grafit |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Priemer: | 500 mm |
| Výška: | 1100 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4661 - Stropné textilné svietidlo Earth 4xE27, Ø600, grafit
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
84,85 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5403 - Textilný luster Calisto 3xE27, juta/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
115,35 €
TK Lighting 3232 - Detský luster Rondo kids 1xE27, Ø380mm, modrá
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
40,30 €
TK Lighting 5363 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø500, biela/čierna
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
78,70 €
TK Lighting 3139 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø380, prírodná/tehlová
skladom u dodávateľa 133 ksdodanie 4-14 dní
52,05 €
TK Lighting 4342 - Luster HILTON GOLD 4xE27, 940mm, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 143 ksdodanie 4-14 dní
132,00 €
TK Lighting 6098 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø450, juta/čierna
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
111,95 €
TK Lighting 1885 - Textilný luster Maja 1xE27, Ø450, čierna
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
40,10 €
TK Lighting 3989 - Luster Chicago 5xE27, 680x650, čierna/ľana
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
144,80 €
TK Lighting 10078 - Luster Duo white 1xE27, Ø200, biela/juta
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 5773 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø500, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
97,90 €


























































