TK Lighting 6098 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø450, juta/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6098 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, kov, textil |
| Farba: | prírodná, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 450 mm |
| Výška: | 1450 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5419 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø500, juta/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
65,90 €
TK Lighting 5402 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø500, juta/čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
78,70 €
TK Lighting 5403 - Textilný luster Calisto 3xE27, juta/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
115,35 €
TK Lighting 5400 - Nástenné textilné svietidlo Calisto 1xE27, juta/čierna
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 4-14 dní
36,70 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 2758 - Textilný luster Trio 1xE27, Ø500, multicolor
skladom u dodávateľa 62 ksdodanie 4-14 dní
67,40 €
TK Lighting 5306 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø200, čierna
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 4-14 dní
31,55 €
TK Lighting 5402 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø500, juta/čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
78,70 €
TK Lighting 10078 - Luster Duo white 1xE27, Ø200, biela/juta
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 5419 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø500, juta/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
65,90 €
TK Lighting 2345 - Luster Duo white 3xE27, biela/juta
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
97,65 €
TK Lighting 5403 - Textilný luster Calisto 3xE27, juta/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
115,35 €
TK Lighting 6580 - Textilný luster Juta 1xE27, Ø300, juta
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
36,05 €
TK Lighting 3139 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø380, prírodná/tehlová
skladom u dodávateľa 133 ksdodanie 4-14 dní
52,05 €
TK Lighting 4346 - Luster HILTON GOLD 1xE27, Ø500, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
65,05 €


























































