TK Lighting 6582 - Textilný luster Juta 3xE27, Ø500, juta
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6582 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
tienidlo svietidla vyrobené z juty
| Materiál: | textil, plast, kov |
| Farba: | čierna, hnedá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Priemer: | 500 mm |
| Výška: | 1250 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6585 - Textilný luster Juta 4xE27, juta
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
103,35 €
TK Lighting 4954 - Textilný luster Juta 3xE27, juta
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
75,65 €
TK Lighting 6580 - Textilný luster Juta 1xE27, Ø300, juta
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
36,00 €
TK Lighting 5798 - Stropné textilné svietidlo Juta 2xE27, Ø450, juta
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 4-14 dní
74,35 €
TK Lighting 6584 - Stropné textilné svietidlo Juta 4xE27, Ø600, juta
skladom u dodávateľa 207 ksdodanie 4-14 dní
104,20 €
Podobný tovar
TK Lighting 5569 - Stojacia textilná lampa Juta 1xE27, Ø500, juta
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
163,85 €
TK Lighting 6858 - Nástenná textilná lampička Juta 1xE27, juta
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
29,60 €
TK Lighting 5552 - Stolná textilná lampička Juta 1xE27, Ø220, juta
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
40,25 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10831 - Luster PEARL 1xG9, Ø100, čierna/koňak
skladom u dodávateľa 93 ksdodanie 4-14 dní
20,90 €
TK Lighting 4837 - Luster Vibe 1xE27, Ø300, grafit/čierna
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
60,95 €
TK Lighting 5671 - Luster Esme 1xE27, Ø350, biela/čierna
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 4-14 dní
96,50 €
TK Lighting 4790 - Luster Esme 4xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
193,90 €
TK Lighting 4676 - Luster Vibe 1xE27, Ø250, topaz/čierna
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
46,00 €
TK Lighting 4677 - Luster Vibe 1xE27, Ø300, topaz/čierna
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
60,95 €
TK Lighting 11019 - Luster MISTY 5xG9, biela/čierna
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
124,65 €
TK Lighting 4896 - Luster Cairo 4xE27, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
101,40 €
TK Lighting 4817 - Luster Vibe 1xE27, Ø300, transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
60,95 €


























































