TK Lighting 6858 - Nástenná textilná lampička Juta 1xE27, juta
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6858 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 97 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
ihneď na odoslanie Dalších 97 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
tienidlo svietidla vyrobené z juty
| Materiál: | textil, kov |
| Farba: | čierna, prírodná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 220 mm |
| Výška: | 300 mm |
| Hĺbka: | 300 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5552 - Stolná textilná lampička Juta 1xE27, Ø220, juta
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
40,30 €
Podobný tovar
TK Lighting 5569 - Stojacia textilná lampa Juta 1xE27, Ø500, juta
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
163,95 €
TK Lighting 6584 - Stropné textilné svietidlo Juta 4xE27, Ø600, juta
skladom u dodávateľa 242 ksdodanie 4-14 dní
104,25 €
TK Lighting 6585 - Textilný luster Juta 4xE27, juta
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
103,40 €
TK Lighting 6580 - Textilný luster Juta 1xE27, Ø300, juta
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
36,05 €
TK Lighting 6582 - Textilný luster Juta 3xE27, Ø500, juta
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
65,05 €
TK Lighting 4954 - Textilný luster Juta 3xE27, juta
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
75,70 €
TK Lighting 5798 - Stropné textilné svietidlo Juta 2xE27, Ø450, juta
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 4-14 dní
74,40 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 1372 - Nástenná lampička Enzo 1xG9, zlatá
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
35,40 €
TK Lighting 5955 - Nástenné textilné svietidlo Calisto 1xE27, čierna
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
36,65 €
TK Lighting 5776 - Textilné nástenné svietidlo Eco 1xE27, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
44,55 €
TK Lighting 4234 - Nástenné svietidlo Richi 1xE27 + 1xG9, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
50,10 €
TK Lighting 10203 - Textilná nástenná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, čierna + USB nabíjanie
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
71,45 €
TK Lighting 2579 - Nástenné svietidlo HILTON GOLD 1xE27 + LED 6W, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 53 ksdodanie 4-14 dní
63,75 €
TK Lighting 4236 - Nástenné svietidlo Richi 1xE27 + 1xG9, biela/chróm/textil
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
50,10 €
TK Lighting 10201 - Nástenné svietidlo Lagos USB 1xG9, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
47,35 €
TK Lighting 5956 - Nástenné textilné svietidlo Calisto 1xE27, biela/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
36,65 €
TK Lighting 10243 - Nástenné svietidlo Cubus 1xE27, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 91 ksdodanie 4-14 dní
33,25 €



























































