TK Lighting 4237 - Nástenná lampička Enzo 1xG9, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4237 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 155 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 1372 - Nástenná lampička Enzo 1xG9, zlatá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
35,40 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10081 - Textilná nástenná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, čierna
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 4-14 dní
50,95 €
TK Lighting 2537 - Nástenná lampička Maja black 1xE27+1xGU10, čierna/textil
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 4-14 dní
40,30 €
TK Lighting 6858 - Nástenná textilná lampička Juta 1xE27, juta
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
29,65 €
TK Lighting 5922 - Nástenné svietidlo Lagos 1xG9, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
27,30 €
TK Lighting 6623 - Nástenná lampička Enzo 1xG9, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
29,45 €
TK Lighting 2649 - Nástenná textilná lampička Troy 2 1xE27
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
11,75 €
TK Lighting 6621 - Nástenná lampička Enzo 1xG9, čierna
skladom u dodávateľa 88 ksdodanie 4-14 dní
36,05 €
TK Lighting 4344 - Nástenné svietidlo HILTON GOLD 1xE27, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
46,70 €
TK Lighting 5955 - Nástenné textilné svietidlo Calisto 1xE27, čierna
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
36,70 €
TK Lighting 10039 - Nástenné svietidlo Lagos 1xG9, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
30,30 €

























































