TK Lighting 5956 - Nástenné textilné svietidlo Calisto 1xE27, biela/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5956 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | textil, plast, kov |
| Farba: | čierna, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 200 mm |
| Výška: | 330 mm |
| Hĺbka: | 290 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5363 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø500, biela/čierna
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
78,65 €
TK Lighting 5094 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø200, biela/čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
31,55 €
TK Lighting 6018 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø450, biela/čierna
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
111,95 €
TK Lighting 5975 - Textilný luster Calisto 3xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
104,90 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5776 - Textilné nástenné svietidlo Eco 1xE27, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
44,55 €
TK Lighting 10204 - Textilná nástenná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, biela + USB nabíjanie
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
71,45 €
TK Lighting 10203 - Textilná nástenná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, čierna + USB nabíjanie
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
71,45 €
TK Lighting 4186 - Nástenné svietidlo Chicago 1xE27, čierna/ľana
skladom u dodávateľa 104 ksdodanie 4-14 dní
29,65 €
TK Lighting 10080 - Textilná nástenná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, biela
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 4-14 dní
50,95 €
TK Lighting 2537 - Nástenná lampička Maja black 1xE27+1xGU10, čierna/textil
skladom u dodávateľa 90 ksdodanie 4-14 dní
40,30 €
TK Lighting 10039 - Nástenné svietidlo Lagos 1xG9, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
30,30 €
TK Lighting 1882 - Textilná nástenná lampička Maja 1xE27, biela
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
27,50 €
TK Lighting 4344 - Nástenné svietidlo HILTON GOLD 1xE27, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 4-14 dní
46,70 €
TK Lighting 4234 - Nástenné svietidlo Richi 1xE27 + 1xG9, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
50,10 €



























































