TK Lighting 5363 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø500, biela/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5363 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, textil, plast |
| Farba: | biela, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Priemer: | 500 mm |
| Výška: | 1100 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5094 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø200, biela/čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
31,55 €
TK Lighting 6018 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø450, biela/čierna
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
111,95 €
TK Lighting 5975 - Textilný luster Calisto 3xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
104,90 €
TK Lighting 5956 - Nástenné textilné svietidlo Calisto 1xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
36,65 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6580 - Textilný luster Juta 1xE27, Ø300, juta
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
36,05 €
TK Lighting 3227 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø380, prírodná/oranžová
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
52,00 €
TK Lighting 5403 - Textilný luster Calisto 3xE27, juta/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
115,35 €
TK Lighting 10085 - Textilný luster Zing 1xE27, Ø200, čierna
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 4-14 dní
30,30 €
TK Lighting 5402 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø500, juta/čierna
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 4-14 dní
78,65 €
TK Lighting 2594 - Luster Duo white 3xE27, Ø350, biela/juta
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
99,35 €
TK Lighting 5772 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø380, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
72,05 €
TK Lighting 5099 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø500, čierna
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
78,65 €
TK Lighting 5975 - Textilný luster Calisto 3xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
104,90 €



























































