TK Lighting 5306 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø200, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5306 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, textil, plast |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 200 mm |
| Výška: | 1500 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5099 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø500, čierna
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
78,55 €
TK Lighting 5981 - extilný luster Calisto 3xE27, Ø450, čierna
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 4-14 dní
111,75 €
TK Lighting 5976 - Textilný luster Calisto 3xE27, čierna
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
104,70 €
TK Lighting 5955 - Nástenné textilné svietidlo Calisto 1xE27, čierna
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
36,60 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 2345 - Luster Duo white 3xE27, biela/juta
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
97,50 €
TK Lighting 6582 - Textilný luster Juta 3xE27, Ø500, juta
skladom u dodávateľa 87 ksdodanie 4-14 dní
64,90 €
TK Lighting 3232 - Detský luster Rondo kids 1xE27, Ø380mm, modrá
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
40,25 €
TK Lighting 3989 - Luster Chicago 5xE27, 680x650, čierna/ľana
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
144,55 €
TK Lighting 5419 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø500, juta/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
65,75 €
TK Lighting 5099 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø500, čierna
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
78,55 €
TK Lighting 4342 - Luster HILTON GOLD 4xE27, 940mm, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 114 ksdodanie 4-14 dní
131,75 €
TK Lighting 4346 - Luster HILTON GOLD 1xE27, Ø500, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
64,90 €
TK Lighting 6585 - Textilný luster Juta 4xE27, juta
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
103,25 €
TK Lighting 4654 - Textilný luster Earth 3xE27, Ø500, grafit
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
55,55 €


























































