Rendl R11761 - Luster Astromet 7xE27, 420x380, chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R11761 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Farba: | chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 7x42 W |
| Počet žiaroviek: | 7 |
| Priemer: | 130 mm |
| Šírka: | 420x380 mm |
| Výška: | 830 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13296 - Luster Camino 1xE27, Ø120, dekor teraso
skladom u dodávateľa 55 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €
Rendl R13909 - Luster Giulia 1xE27, Ø120, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R14024 - Luster Liz new 3xE27, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R13912 - Luster Giulia 1xE27, Ø400, biela/chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
89,55 €
Rendl R13821 - Luster Dados 1xE27, 120x120, opálové sklo/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
72,20 €
Rendl R12721 - LED luster Pesante 40W, 3000K, 4200lm, čierna
skladom u dodávateľa 107 ksdodanie 6-14 dní
266,50 €
Rendl R14023 - Luster Liz new 3xE27, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R13824 - Luster Coroa new 28 1xE27, Ø280, opál/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
199,90 €


























































