Sollux SL.1081 - Luster BORGIO 3P betón/čierna 3xGU10
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.1081 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Materiál: | betón, oceľ |
| Farba: | čierna, sivá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 220, 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 12 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 200 mm |
| Šírka: | 1100 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Výkon LED žárovky: | max 12W |
| Třída ochrany: | I |
| Dĺžka: | 20 cm |
| Kolekcia: | Borgio |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Rozmer tienidla: | 6/30 cm |
| Rozmer základne: | 19, 5/3 cm |
| Šírka: | 20 cm |
| Výkon žiarovky: | max 40W |
| Výška: | 110, 20 cm |
Podobný tovar
Sollux SL.0647 - Luster BORGIO 1 betón/biela 1xGU10
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 4-14 dní
37,80 €
Sollux SL.0648 - Luster BORGIO 2 betón/biela 2xGU10
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
74,55 €
Sollux SL.0649 - Luster BORGIO 3L betón/biela 3xGU10
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
108,30 €
Sollux SL.0650 - Luster BORGIO 1 betón/čierna 1xGU10
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
37,80 €
Sollux SL.0651 - Luster BORGIO 2 betón/čierna 2xGU10
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
74,55 €
Sollux SL.0652 - Luster BORGIO 3L betón/čierna 3xGU10
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
108,30 €
Sollux SL.1080 - Luster BORGIO 3P betón/biela 3xGU10
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
99,45 €
Mohlo by vás zaujímať
Sollux SL.0390 - Luster CASCO čierna/prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
58,25 €
Sollux SL.0630 - Luster PABLO 3 3xGU10, drevo/biela
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
105,30 €
Sollux SL.0650 - Luster BORGIO 1 betón/čierna 1xGU10
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
37,80 €
Sollux SL.0648 - Luster BORGIO 2 betón/biela 2xGU10
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
74,55 €
Sollux SL.0387 - Luster CASCO biely/čierne drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
58,25 €
Sollux SL.0717 - Luster UGO 40 1xE27, Ø400, zlatá/biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
100,40 €
Sollux SL.0848 - Luster FLAWIUSZ 1xE27, Ø215, biela keramika
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
49,25 €



























































