TK Lighting 4894 - Luster Cairo 1xE27, Ø115, čierna/borovica
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4894 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, drevo |
| Farba: | borovica, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 115 mm |
| Výška: | 1500 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4895 - Luster Cairo 3xE27, Ø250, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
71,45 €
TK Lighting 4896 - Luster Cairo 4xE27, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
101,50 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5664 - Luster Cap 1xE27, Ø340, béžová/borovica
skladom u dodávateľa 49 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
TK Lighting 10009 - Luster Cono 1xE27, Ø320, biela
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
48,80 €
TK Lighting 4262 - Luster Sol 1xE27, transparentný/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
80,40 €
TK LIGHTING 11011 - Drevený luster OSLO SABIA 2xE27, béžová/drevo
skladom u dodávateľa 135 ksdodanie 4-14 dní
127,70 €
TK Lighting 10827 - Luster PEARL 1xG9, Ø100, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
20,90 €
TK Lighting 2071 - Luster Cap 1xE27, Ø340, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
TK Lighting 11036 - Luster LAVA BROWN 3xG9, hnedá/koňak
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 4-14 dní
89,35 €
TK Lighting 3328 - Luster Marco 6xE27, hnedá/číra/zelená/zlatá/čierna
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
234,30 €
TK Lighting 11051 – Luster BALLO 4xE14, béžová/biela/drevo
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 4-14 dní
145,40 €
TK Lighting 4507 - Drevený luster Oslo brown 2xE27, 830mm, hnedá/orech
skladom u dodávateľa 33 ksdodanie 4-14 dní
127,70 €



























































