Rendl R13297 - Luster Camino 1xE27, Ø120, cement
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13297 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Dekor každého svietidla je originálny.
| Farba: | beton |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x28 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 120 mm |
| Výška: | 232+1000 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13296 - Luster Camino 1xE27, Ø120, dekor teraso
skladom u dodávateľa 55 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13048 - Luster Carissima 1xE27, Ø400, matná biela/striebornosivá
skladom u dodávateľa 67 ksdodanie 6-14 dní
199,90 €
Rendl R14021 - Luster Dados 80 3xE27, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
138,80 €
Rendl R12477 - Textilný luster Levita 1xE27, Ø390, biela/chróm
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 6-14 dní
377,55 €
Rendl R11824 - Luster Copa 1xE27, Ø140, čierne sklo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
155,45 €
Rendl R12483 - Textilný luster Esplanade 1xE27, Ø430, transparentný čierna/biela/chróm
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 6-14 dní
303,50 €
Rendl R13746 - Luster Luna 1xE27, Ø250, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 6-14 dní
138,80 €
Rendl R12990 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, biela
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 6-14 dní
101,80 €
Rendl R14020 - Luster Dados 3xE27, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
127,70 €



























































