Rendl R13746 - Luster Luna 1xE27, Ø250, opálové sklo/chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13746 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | chróm-lesklý, opál |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 250 mm |
| Výška: | 1200+250 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13745 - Luster Luna 1xE27, Ø200, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 6-14 dní
94,40 €
Rendl R13747 - Luster Luna 1xE27, Ø300, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 107 ksdodanie 6-14 dní
177,65 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13823 - Luster Liz new 1xE27, 100x100, čierna/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
72,20 €
Rendl R13899 - Luster Agneta 1xE27, Ø180, kartáčovaná mosadz
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13183 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, zlatá, stmievanie TRIAC
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,20 €
Rendl R12478 - Textilný luster Levita 1xE27, Ø390, čierna/chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
377,55 €
Rendl R12483 - Textilný luster Esplanade 1xE27, Ø430, transparentný čierna/biela/chróm
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 6-14 dní
303,50 €
Rendl R12719 - LED luster Pesante 40W, 3000K, 3340lm, čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 6-14 dní
199,90 €
Rendl R14029 - Luster Liz new 80 3xE27, čierne sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
138,80 €
Rendl R13777 - Luster Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, biela
skladom u dodávateľa 186 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R11701 - Luster Monroe 1xE27, Ø400, matná čierna/biela
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 6-14 dní
94,40 €
Rendl R12664 - Luster Pulire RD 1xE14, Ø145, opál/chróm/drevo
skladom u dodávateľa 64 ksdodanie 6-14 dní
88,85 €


























































