Rendl R12477 - Textilný luster Levita 1xE27, Ø390, biela/chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12477 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | textil |
| Farba: | biela, chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x42 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 390 mm |
| Výška: | 1145-1695 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12478 - Textilný luster Levita 1xE27, Ø390, čierna/chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
377,45 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13650 - Textilný luster Choupette 1xE27, Ø150, čiernosivá/textil/drevo
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 6-14 dní
105,45 €
Rendl R12483 - Textilný luster Esplanade 1xE27, Ø430, transparentný čierna/biela/chróm
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 6-14 dní
303,45 €
Rendl R12478 - Textilný luster Levita 1xE27, Ø390, čierna/chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
377,45 €


























































