Rabalux 8135 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Varna 12W, 4000K, 720lm, IP54, čierna / biela + senzor
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-8135 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
Vrátane senzora, svieti iba v tme: 8m, 120°
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna, biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Svetelný tok: | 720 lm |
| Priemer: | 176 mm |
| Výška: | 173 mm |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 8134 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Varna 12W, 4000K, 720lm, IP54, čierna/biela
skladom u dodávateľa 60 ksdodanie 3-10 dní
18,90 €
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 77115 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Zaragoza 9W, 2700/4000/6500K, IP54, 850lm, čierna/biela + senzor
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
27,25 €
Rabalux 77116 - vonkajšie nástenné LED svietidlo Zaragoza 9W, 2700/4000/6500K, IP54, 850lm, biela
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
27,25 €
Rabalux 77005 - Vonkajšie nástenné solárne LED svietidlo Qesa 10W, 4000K, 460lm, IP44, čierna/biela + senzor
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
17,15 €





























































