Rendl R14022 - Luster Dados 80 3xE27, opálové sklo/chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R14022 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | chróm-lesklý, opál |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 3x11 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 800 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 1200+120 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13821 - Luster Dados 1xE27, 120x120, opálové sklo/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
72,20 €
Rendl R14019 - Luster Dados 3xE27, opálové sklo/matný nikel
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
127,70 €
Rendl R14020 - Luster Dados 3xE27, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
127,70 €
Rendl R14021 - Luster Dados 80 3xE27, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
138,80 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12382 - Luster Encombre 1xE27, Ø430, chrómovaná fólia
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
133,25 €
Rendl R14020 - Luster Dados 3xE27, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
127,70 €
Rendl R13826 - Luster Babu new 1xE27, Ø220, číre sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
146,20 €
Rendl 4012044 - Luster 1xE27, Ø220, matný chróm
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
11,10 €
Rendl R13911 - Luster Giulia 1xE27, Ø200, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 68 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R13652 - LED luster Bellini 5W, 3000K, 475lm, 30 °, Ø150, čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 79 ksdodanie 6-14 dní
170,25 €
Rendl R10493 - Luster Eight 1xE27, Ø90, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 6-14 dní
109,20 €
Rendl R14019 - Luster Dados 3xE27, opálové sklo/matný nikel
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
127,70 €

























































