Rendl R12384 - Luster Coco 1xE27, Ø340, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12384 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x28 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 340 mm |
| Výška: | 314+1435 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R11824 - Luster Copa 1xE27, Ø140, čierne sklo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
155,45 €
Rendl R13822 - Luster Liz new 1xE27, 100x100, opálové sklo/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
72,15 €
Rendl R11823 - Luster Copa 1xE27, Ø140, opálové sklo
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 6-14 dní
138,75 €
Rendl R11701 - Luster Monroe 1xE27, Ø400, matná čierna/biela
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 6-14 dní
94,35 €
Rendl R13824 - Luster Coroa new 28 1xE27, Ø280, opál/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
199,85 €
Rendl R12663 - Luster Pulire con 1xE14, Ø125, opál/chróm/drevo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
90,65 €
Rendl R12382 - Luster Encombre 1xE27, Ø430, chrómovaná fólia
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
133,25 €
Rendl R10516 - Luster Beau Monde 1xE27, Ø350, chrómové/číre sklo
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 6-14 dní
238,70 €
Rendl R14020 - Luster Dados 3xE27, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
127,65 €
Rendl R14029 - Luster Liz new 80 3xE27, čierne sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
138,75 €



























































