Rendl R12383 - Luster Encombre 1xE27, Ø430, medená fólia
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12383 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast |
| Farba: | meď |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x42 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 430 mm |
| Výška: | 376+1435 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12381 - Luster Encombre 1xE27, Ø430, biele PVC
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 6-14 dní
118,45 €
Rendl R12382 - Luster Encombre 1xE27, Ø430, chrómovaná fólia
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
133,25 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R11823 - Luster Copa 1xE27, Ø140, opálové sklo
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 6-14 dní
138,80 €
Rendl R10517 - Luster Beau Monde 1xE27, Ø250, medené sklo
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
142,50 €
Rendl R14028 - Luster Liz new 80 3xE27, opálové sklo/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
133,25 €
Rendl R13823 - Luster Liz new 1xE27, 100x100, čierna/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
72,20 €
Rendl R12483 - Textilný luster Esplanade 1xE27, Ø430, transparentný čierna/biela/chróm
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 6-14 dní
303,50 €
Rendl R12477 - Textilný luster Levita 1xE27, Ø390, biela/chróm
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 6-14 dní
377,55 €
Rendl R11701 - Luster Monroe 1xE27, Ø400, matná čierna/biela
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 6-14 dní
94,40 €
Rendl R12382 - Luster Encombre 1xE27, Ø430, chrómovaná fólia
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
133,25 €
Rendl R12663 - Luster Pulire con 1xE14, Ø125, opál/chróm/drevo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
90,70 €
Rendl R14025 - Luster Liz new 3xE27, čierne sklo/matný nikel
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
124,00 €

























































