Rendl R13908 - Luster Giulia 1xE27, Ø120, biela/chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13908 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 64 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm-lesklý, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 120 mm |
| Výška: | 1200+230 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13909 - Luster Giulia 1xE27, Ø120, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13910 - Luster Giulia 1xE27, Ø200, biela/chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R13911 - Luster Giulia 1xE27, Ø200, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 68 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R13913 - Luster Giulia 1xE27, Ø400, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R13912 - Luster Giulia 1xE27, Ø400, biela/chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
89,55 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13365 - Luster Belenos 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 134 ksdodanie 6-14 dní
44,40 €
Rendl R12483 - Textilný luster Esplanade 1xE27, Ø430, transparentný čierna/biela/chróm
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 6-14 dní
303,50 €
Rendl R13658 - Luster Bellini 1xE14, Ø145, biela/číre sklo
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 6-14 dní
109,20 €
Rendl R13183 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, zlatá, stmievanie TRIAC
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,20 €
Rendl R12721 - LED luster Pesante 40W, 3000K, 4200lm, čierna
skladom u dodávateľa 107 ksdodanie 6-14 dní
266,50 €
Rendl R13912 - Luster Giulia 1xE27, Ø400, biela/chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
89,55 €
Rendl R13747 - Luster Luna 1xE27, Ø300, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 107 ksdodanie 6-14 dní
177,65 €
Rendl R14029 - Luster Liz new 80 3xE27, čierne sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
138,80 €

























































