Rendl R13913 - Luster Giulia 1xE27, Ø400, čierna/zlatohnedá/mosadz
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13913 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna, mosadzná, zlatohnědá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 400 mm |
| Výška: | 1200+260 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13908 - Luster Giulia 1xE27, Ø120, biela/chróm
skladom u dodávateľa 64 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13909 - Luster Giulia 1xE27, Ø120, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13910 - Luster Giulia 1xE27, Ø200, biela/chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R13911 - Luster Giulia 1xE27, Ø200, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 68 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R13912 - Luster Giulia 1xE27, Ø400, biela/chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
89,55 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13777 - Luster Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, biela
skladom u dodávateľa 186 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R12664 - Luster Pulire RD 1xE14, Ø145, opál/chróm/drevo
skladom u dodávateľa 64 ksdodanie 6-14 dní
88,85 €
Rendl R14030 - Luster Liz new 80 3xE27, čierne sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
138,80 €
Rendl R12477 - Textilný luster Levita 1xE27, Ø390, biela/chróm
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 6-14 dní
377,55 €
Rendl R13184 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, čierna/zlatá, stmievanie TRIAC
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,20 €
Rendl R13824 - Luster Coroa new 28 1xE27, Ø280, opál/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
199,90 €
Rendl R12478 - Textilný luster Levita 1xE27, Ø390, čierna/chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
377,55 €
Rendl R13911 - Luster Giulia 1xE27, Ø200, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 68 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R13827 - Luster Babu new 1xE27, Ø220, opálové sklo/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,20 €
Rendl R12382 - Luster Encombre 1xE27, Ø430, chrómovaná fólia
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
133,25 €


























































