Rendl R13911 - Luster Giulia 1xE27, Ø200, čierna/zlatohnedá/mosadz
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13911 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 66 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna, mosadzná, zlatohnědá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 200 mm |
| Výška: | 1200+240 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13908 - Luster Giulia 1xE27, Ø120, biela/chróm
skladom u dodávateľa 64 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13909 - Luster Giulia 1xE27, Ø120, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13910 - Luster Giulia 1xE27, Ø200, biela/chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
57,30 €
Rendl R13913 - Luster Giulia 1xE27, Ø400, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
123,90 €
Rendl R13912 - Luster Giulia 1xE27, Ø400, biela/chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
89,50 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13824 - Luster Coroa new 28 1xE27, Ø280, opál/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
199,70 €
Rendl R13778 - Luster Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, čierna
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 6-14 dní
47,35 €
Rendl 4012044 - Luster 1xE27, Ø220, matný chróm
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
11,10 €
Rendl R12477 - Textilný luster Levita 1xE27, Ø390, biela/chróm
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 6-14 dní
377,25 €
Rendl R13753 - Luster Julietta 31 1xE27, Ø150, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
138,70 €
Rendl R12382 - Luster Encombre 1xE27, Ø430, chrómovaná fólia
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
133,15 €
Rendl R13913 - Luster Giulia 1xE27, Ø400, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
123,90 €
Rendl R13909 - Luster Giulia 1xE27, Ø120, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €


























































