Rendl R13910 - Luster Giulia 1xE27, Ø200, biela/chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13910 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela, chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 200 mm |
| Výška: | 1200+240 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13908 - Luster Giulia 1xE27, Ø120, biela/chróm
skladom u dodávateľa 64 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13909 - Luster Giulia 1xE27, Ø120, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13911 - Luster Giulia 1xE27, Ø200, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 66 ksdodanie 6-14 dní
57,30 €
Rendl R13913 - Luster Giulia 1xE27, Ø400, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
123,90 €
Rendl R13912 - Luster Giulia 1xE27, Ø400, biela/chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
89,50 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12381 - Luster Encombre 1xE27, Ø430, biele PVC
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 6-14 dní
118,35 €
Rendl R13182 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, biela, stmievanie TRIAC
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,10 €
Rendl R12721 - LED luster Pesante 40W, 3000K, 4200lm, čierna
skladom u dodávateľa 98 ksdodanie 6-14 dní
266,30 €
Rendl R13909 - Luster Giulia 1xE27, Ø120, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13753 - Luster Julietta 31 1xE27, Ø150, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
138,70 €
Rendl R12383 - Luster Encombre 1xE27, Ø430, medená fólia
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 6-14 dní
155,35 €
Rendl R13747 - Luster Luna 1xE27, Ø300, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 107 ksdodanie 6-14 dní
177,50 €
Rendl R10517 - Luster Beau Monde 1xE27, Ø250, medené sklo
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
142,40 €
Rendl R11766 - Luster Carissima 1xE27, Ø400, matná čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 82 ksdodanie 6-14 dní
199,70 €



























































