Rendl R13826 - Luster Babu new 1xE27, Ø220, číre sklo/chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13826 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | čirá, chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x53 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 220 mm |
| Výška: | 1500+230 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13827 - Luster Babu new 1xE27, Ø220, opálové sklo/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,20 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13909 - Luster Giulia 1xE27, Ø120, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R12381 - Luster Encombre 1xE27, Ø430, biele PVC
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 6-14 dní
118,40 €
Rendl R13824 - Luster Coroa new 28 1xE27, Ø280, opál/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
199,85 €
Rendl R13899 - Luster Agneta 1xE27, Ø180, kartáčovaná mosadz
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R12493 - LED luster Bogard 5W, 3000K, 350lm, 40°, matná čierna
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 6-14 dní
79,55 €
Rendl R12478 - Textilný luster Levita 1xE27, Ø390, čierna/chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
377,45 €
Rendl R14030 - Luster Liz new 80 3xE27, čierne sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
138,75 €
Rendl R12719 - LED luster Pesante 40W, 3000K, 3340lm, čierna
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 6-14 dní
199,85 €
Rendl R14022 - Luster Dados 80 3xE27, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
138,75 €


























































