Rendl R13652 - LED luster Bellini 5W, 3000K, 475lm, 30 °, Ø150, čierna/dymové sklo
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13652 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 79 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | dymová, čierna |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 5 W |
| Svetelný tok: | 475 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Vyžarovací uhol: | 30 ° |
| Priemer: | 150 mm |
| Výška: | 250+1200 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13658 - Luster Bellini 1xE14, Ø145, biela/číre sklo
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 6-14 dní
109,20 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13184 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, čierna/zlatá, stmievanie TRIAC
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,20 €
Rendl R12992 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
101,80 €
Rendl R12493 - LED luster Bogard 5W, 3000K, 350lm, 40°, matná čierna
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €
Rendl R12991 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, zlatá
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 6-14 dní
101,80 €
Rendl R12990 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, biela
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 6-14 dní
101,80 €
Rendl R12719 - LED luster Pesante 40W, 3000K, 3340lm, čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 6-14 dní
199,90 €
Rendl R12721 - LED luster Pesante 40W, 3000K, 4200lm, čierna
skladom u dodávateľa 107 ksdodanie 6-14 dní
266,50 €
Rendl R13940 - LED luster Stig 6,8W, 3000K, 466lm, 34°, Ø120, čierna
skladom u dodávateľa 68 ksdodanie 6-14 dní
85,15 €
Rendl R12458 - LED luster Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø100, biela
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 6-14 dní
109,20 €



























































