Rendl R12459 - LED luster Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø100, čierna
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12459 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 78 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 9, LED 6 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Svetelný tok: | 570, 855 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Vyžarovací uhol: | 38 ° |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Priemer: | 55, 100 mm |
| Výška: | 280, 280+1009 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13652 - LED luster Bellini 5W, 3000K, 475lm, 30 °, Ø150, čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 76 ksdodanie 6-14 dní
170,25 €
Rendl R12718 - LED luster Pesante 40W, 3000K, 3340lm, eloxovaný hliník
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 6-14 dní
199,85 €
Rendl R12990 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, biela
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 6-14 dní
101,75 €
Rendl R12721 - LED luster Pesante 40W, 3000K, 4200lm, čierna
skladom u dodávateľa 98 ksdodanie 6-14 dní
266,45 €
Rendl R12719 - LED luster Pesante 40W, 3000K, 3340lm, čierna
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 6-14 dní
199,85 €
Rendl R12991 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, zlatá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
101,75 €
Rendl R13940 - LED luster Stig 6,8W, 3000K, 466lm, 34°, Ø120, čierna
skladom u dodávateľa 68 ksdodanie 6-14 dní
85,10 €
Rendl R12992 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 6-14 dní
101,75 €
Rendl R13183 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, zlatá, stmievanie TRIAC
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,20 €




























































