Rendl R13900 - Luster Agneta 1xE27, Ø180, kartáčovaná meď
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13900 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | kartáčovaná měď |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 180 mm |
| Výška: | 1200+150 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13899 - Luster Agneta 1xE27, Ø180, kartáčovaná mosadz
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13821 - Luster Dados 1xE27, 120x120, opálové sklo/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
72,20 €
Rendl R13909 - Luster Giulia 1xE27, Ø120, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R10517 - Luster Beau Monde 1xE27, Ø250, medené sklo
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
142,50 €
Rendl R14022 - Luster Dados 80 3xE27, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
138,80 €
Rendl R12992 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
101,80 €
Rendl R13184 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, čierna/zlatá, stmievanie TRIAC
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,20 €
Rendl R13910 - Luster Giulia 1xE27, Ø200, biela/chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R13365 - Luster Belenos 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 134 ksdodanie 6-14 dní
44,40 €
Rendl R13823 - Luster Liz new 1xE27, 100x100, čierna/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
72,20 €


























































