Sollux SL.0717 - Luster UGO 40 1xE27, Ø400, zlatá/biela
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0717 |
ihneď na odoslanie Dalších 17 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
Sollux SL.0717 – Luster UGO 40 1xE27, Ø400, zlatá/biela
Elegantný závesný luster v modernom glam štýle UGO 40 zaujme kombináciou mliečne bieleho skla a zlatých detailov. S priemerom 400 mm je ideálny ako hlavné osvetlenie do obývačky, spálne alebo jedálne, kde vytvorí príjemnú atmosféru.
Mliečne sklenené tienidlo rovnomerne rozptyľuje svetlo do všetkých smerov a zabezpečuje jemné a neoslňujúce osvetlenie. Svietidlo využíva päticu E27, ktorá umožňuje výber LED žiarovky podľa požadovanej farby a intenzity svetla. Kombinácia ocele a skla zaručuje dlhú životnosť.
Vlastnosti
• Typ svietidla: závesný luster
• Štýl: moderný
• Pätica: E27
• Počet žiaroviek: 1
• Max. výkon: 1x max. 60W (LED max. 15W)
• Materiál: oceľ / sklo
• Farba: biela / zlatá
• Priemer tienidla: 400 mm
• Rozmer stropnej základne: 100 × 100 mm
• Napätie: 220–230 V
• Frekvencia: 50–60 Hz
• Krytie: IP20
• Trieda ochrany: I
• Použitie: interiér
• Zdroj svetla v balení: nie – možnosť voľby LED žiarovky (farba aj výkon podľa potreby)
Hlavné výhody
• Elegantný luster so skleneným tienidlom a zlatými detailmi
• Rovnomerný rozptyl svetla
• Pätica E27 pre flexibilný výber žiarovky
• Nadčasový dizajn pre moderné aj štýlové interiéry
• Ideálne pre obývačku, spálňu alebo jedáleň
| Materiál: | sklo, oceľ |
| Farba: | biela, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 400 mm |
| Výška: | 1300 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Sollux SL.0651 - Luster BORGIO 2 betón/čierna 2xGU10
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Sollux SL.0388 - Luster CASCO biely/prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0469 - Luster PASTELO 1 1xG9, Ø25, oceľ/čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Sollux SL.0390 - Luster CASCO čierna/prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0650 - Luster BORGIO 1 betón/čierna 1xGU10
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.1080 - Luster BORGIO 3P betón/biela 3xGU10
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
Sollux SL.0389 - Luster CASCO čierna/biele drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní


























































