Rendl R12551 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Athi 9,6 W, 3000K, 550lm, IP54, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12551 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 57 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 9, 6 W |
| Svetelný tok: | 550 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Šírka: | 150x150 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13564 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Claire 6W, 3000K, 240lm, IP54, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 6-14 dní
101,75 €
Rendl R12691 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Choix 10W, 3000K, 660lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 124 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R13738 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
66,60 €
Rendl R13736 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, biela
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
66,60 €
Rendl R13561 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Geri 5W, 3000K, 211lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 123 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R14125 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R11947 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP65, antracit/opál
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
127,65 €
Rendl R12556 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 6-14 dní
79,55 €
Rendl R13615 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Twist 12W, 3000K, 980lm, IP65, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
88,80 €
Rendl R13502 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo SIV 6W, 3000K, 360lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €




























































