Rabalux 8381 - Vonkajšie nástenné svietidlo Toronto 1xE27, IP44, zlatá antika/sklo
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-8381 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
Sklo s fazetami
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | hnedá antika, transparentné |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle, hranaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 205 mm |
| Výška: | 490 mm |
| Hĺbka: | 270 mm |
| Záruka: | 2, 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 8382 - Vonkajšie nástenné svietidlo Toronto 1xE27, IP44, zlatá antika/sklo
skladom u dodávateľa 84 ksdodanie 3-10 dní
70,25 €
Rabalux 8385 - Vonkajšie stojanové svietidlo Toronto 1xE27, IP44, 1130mm, zlatá antika/sklo
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 3-10 dní
94,65 €
Rabalux 8460 - Vonkajšie stojanové svietidlo Toronto 3xE27, IP44, 2300mm, zlatá antika/sklo
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
320,45 €
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 8342 - Vonkajšie nástenné svietidlo Milano 1xE27, IP43, čierna/transparentná
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
19,20 €
Rabalux 8232 - Vonkajšie nástenné svietidlo Velence 1xE27, IP43, zlatá antika/sklo
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €
Rabalux 8204 - Vonkajšie nástenné svietidlo Velence 1xE27, IP43, čierna/sklo
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €
Rabalux 8203 - Vonkajšie nástenné svietidlo Velence 1xE27, IP43, biela/sklo
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €
Rabalux 8271 - Vonkajšie nástenné svietidlo Oslo 1xE27, IP44, zlatá antika
skladom u dodávateľa 70 ksdodanie 3-10 dní
28,55 €
Rabalux 8164 - Vonkajšie závesné svietidlo Odessa 1xE27, hnedá antika/transparentná
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
34,95 €
Rabalux 8202 - Vonkajšie nástenné svietidlo Velence 1xE27, IP43, čierna/sklo
skladom u dodávateľa 120 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €
Rabalux 8182 - Vonkajšie nástenné svietidlo Monaco 1xE27, IP43, antická zlatá
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 3-10 dní
43,30 €
Rabalux 8181 - Vonkajšie nástenné svietidlo Monaco 1xE27, IP43, antická zlatá
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 3-10 dní
43,30 €
Rabalux 8682 - Vonkajšie nástenné svietidlo Oslo 1xE27, IP44, zelená
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 3-10 dní
28,55 €

























































