Rendl R13745 - Luster Luna 1xE27, Ø200, opálové sklo/chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13745 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | chróm-lesklý, opál |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 200 mm |
| Výška: | 1200+200 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13746 - Luster Luna 1xE27, Ø250, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 6-14 dní
138,70 €
Rendl R13747 - Luster Luna 1xE27, Ø300, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 107 ksdodanie 6-14 dní
177,50 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12477 - Textilný luster Levita 1xE27, Ø390, biela/chróm
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 6-14 dní
377,25 €
Rendl R12458 - LED luster Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø100, biela
skladom u dodávateľa 97 ksdodanie 6-14 dní
109,10 €
Rendl R13182 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, biela, stmievanie TRIAC
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,10 €
Rendl R13753 - Luster Julietta 31 1xE27, Ø150, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
138,70 €
Rendl R12478 - Textilný luster Levita 1xE27, Ø390, čierna/chróm
skladom u dodávateľa 43 ksdodanie 6-14 dní
377,25 €
Rendl R13825 - Luster Coroa new 28 1xE27, Ø280, čierna/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
229,30 €
Rendl R14019 - Luster Dados 3xE27, opálové sklo/matný nikel
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
127,60 €
Rendl R14025 - Luster Liz new 3xE27, čierne sklo/matný nikel
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
123,90 €
Rendl R12991 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, zlatá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
101,70 €



























































