TK Lighting 2164 - Luster Cubus 6xE27, jantár/grafit/transparentný
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-2164 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 21 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
ihneď na odoslanie Dalších 21 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | jantár, grafit, transparentné |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žiaroviek: | 6 |
| Dĺžka: | 680 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Výška: | 1750 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4292 - Luster Cubus graphite 1xE27, Ø300, grafit
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
44,50 €
TK Lighting 4135 - Nástenné svietidlo Cubus 1xE27, jantár/čierna
skladom u dodávateľa 128 ksdodanie 4-14 dní
33,20 €
TK Lighting 2064 - Luster Cubus 1xE27, Ø300, jantár/čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
42,35 €
TK Lighting 2076 - Luster Cubus 1xE27, Ø300, transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
38,10 €
TK Lighting 2834 - Luster Cubus 8xE27, jantár/grafit/transparentný
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
265,90 €
TK Lighting 2831 - Luster Cubus 3xE27, Ø490, čierna/číra/grafit/jantár
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
95,60 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 4676 - Luster Vibe 1xE27, Ø250, topaz/čierna
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
46,00 €
TK Lighting 10644 - Luster BONO SABIA 1xG9, Ø170, béžová
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
53,00 €
TK Lighting 10012 - Luster Cono 3xE27, Ø420, biela
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
87,70 €
TK Lighting 11018 - Luster MISTY 3xG9, biela/čierna
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 4-14 dní
81,95 €
TK Lighting 11106 – Luster LAVA SABIA 1xG9, béžová/koňak
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
30,45 €
TK Lighting 974 - Luster Faro 1xE27, Ø500, mätová
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
106,65 €
TK Lighting 11036 - Luster LAVA BROWN 3xG9, hnedá/koňak
skladom u dodávateľa 92 ksdodanie 4-14 dní
89,20 €
TK Lighting 10168 - Luster Zoe 1xE27, Ø270, čierna
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
54,75 €
TK Lighting 11010 - Drevený luster OSLO SABIA 1xE27, Ø335, béžová/drevo
skladom u dodávateľa 79 ksdodanie 4-14 dní
60,65 €



























































